Дамски ботуши естествена кожа бежови NTBY-25524

каталожен №: NTBY-25524
5.00 out of 5

95.00 лв.

размер

Материал: Естествена Кожа
Цвят: Бежово
Височина на ток:       7 см.Напиши ревю