Дамски елегантни обувки еко кожа/лак бежови FAUK-21835

каталожен №: FAUK-21835
5.00 out of 5

45.00 лв.

размер

Материал: Еко лак
Цвят: Бежово
Височина на ток:       9 см.Напиши ревю