Дамски елегантни сандали еко кожа бежово UQVX-24580

каталожен №: UQVX-24580
5.00 out of 5

45.00 лв.

размер

Материал: Еко кожа
Цвят: Бежово
Височина на ток:       7 см.Напиши ревю